ارتودنسی

ارتودنسی یکی از حوزه های مهم پزشکی دندانپزشکی است که به بهبود وضعیت دندان‌ها و فک بافت‌ها می‌پردازد. در این راستا، ارتودنسی با استفاده از روش‌ها و تکنیک‌های مختلف، به شکل طبیعی و سالمی به دندان‌ها و فک بافت‌ها کمک می‌کند تا به جایگاه مناسب خود برسند.

مزایای ارتودنسی دندان بسیار زیادی هستند که می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • بهبود ظاهر صورت و لبخند: ارتودنسی به شکل قابل توجهی به بهبود ظاهر صورت و لبخند فرد کمک می‌کند. با کمک تنظیم دندان‌ها و فک بافت‌ها، نظم و تعادل بهتری در صورت و لبخند فرد به وجود می‌آید.
  • افزایش اعتماد به نفس: افرادی که دندان‌های نامنظم و گرفتار مشکلاتی همچون تراکم زیاد، پیشروی دندان‌ها و… هستند، معمولاً با احساس کم‌اعتمادی روبرو هستند. با بهبود وضعیت دندان‌ها و فک بافت‌ها به ویژه با استفاده از ارتودنسی، این افراد می‌توانند اعتماد به نفس خود را بالا ببرند.
  • بهبود عملکرد دهان و فک: ارتودنسی به شکل قابل توجهی به بهبود عملکرد دهان و فک کمک می‌کند. با تنظیم دندان‌ها و فک بافت‌ها، عملکرد جویدن، گفتار و حتی تنفس فرد بهبود می‌یابد.
  • بهبود بهداشت دهان و دندان‌ها: در دندان‌های نامنظم، تمیز کردن و بهداشت کردن دشوار است و این مشکل می‌تواند سبب بروز بیماری‌های پوسیدگی و لثه شود. با استفاده از ارتودنسی، دندان‌ها به شکل مناسبی تنظیم می‌شوند و بهداشت کردن آن‌ها راحت‌تر و مؤثرتر خواهد بود.

در کل، مزایای ارتودنسی برای بهبود وضعیت دندان‌ها و فک بافت‌ها، بهبود ظاهر فرد و افزایش اعتماد به نفس، بهبود عملکرد دهان و فک و بهبود بهداشت دهان و دندان‌هاست.

آیا شما هم از دندان‌های خود راضی نیستید؟ آیا مشکلاتی مانند جایگاه نامناسب دندان‌ها، پیشروی و تراکم زیاد آن‌ها باعث ایجاد بی‌راحتی در شما شده؟

اگر پاسخ شما بله است، پیشنهاد ما برای بهبود وضعیت دندان‌ها و فک بافت‌ها، انجام ارتودنسی در کلینیک دندان پزشکی دکتر بهروز فرجی در تهران، نیاوران است.

دکتر بهروز فرجی با بهره‌گیری از تکنولوژی‌های روز دنیا و تجربه‌ی چندین ساله در حوزه‌ی ارتودنسی، به شما کمک می‌کند تا دندان‌هایی قابل قبول‌تر و بهتری داشته باشید.

ارتودنسی نه تنها به بهبود ظاهر فرد کمک می‌کند، بلکه بهبود عملکرد دهان و فک، بهبود بهداشت دندان‌ها و حتی افزایش اعتماد به نفس را هم به ارمغان می‌آورد.

بنابراین، اگر شما هم به دنبال بهبود وضعیت دندان‌ها و فک بافت‌ها و بهبود ظاهر، عملکرد و بهداشت دهان خود هستید، با کلینیک دندان پزشکی دکتر بهروز فرجی تماس بگیرید و از خدمات با کیفیت و کارشناسانه‌ی آن‌ها بهره ببرید.

تعرفه خدمات ارتودنسی

  • ارتودنسیلطفا تماس بگیرید : 02126127529